تبلیغات
گزینه ارشد - مطالب خرداد 1394

دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه پیام نور (اجرایی، بازرگانی، دولتی، ورزشی، MBA و ...)

توصیه های شب امتحانی - حسابداری مدیریت (بازرگانی)

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:یکشنبه 1394/03/31-08:11

در ادامه پستهای سریالی گذشته برای درس حسابداری مدیریت (رشته مدیریت بازرگانی) توصیه های شب امتحانی ما به شرح زیر است:

1- کتاب منبع این درس (کتاب دکتر شباهنگ)، نسبتاً حجیم است اما واقعاً از برخی فصول آن تاکنون یکبار هم سوال نیامده است. چون اصلاً مبحث حسابداری نیست.

2- متاسفانه به دلایلی (که در وبلاگ گفتنی نیست) در ترمهای گذشته در هر آزمون چند سوال خارج از منبع رشته بازرگانی بوده است و ما با تسلط به منابع هر دو رشته اجرایی و بازرگانی یافتیم که سوالات مذکور در کتاب منبع رشته اجرایی است (کتاب دو جلدی دکتر پارسائیان و جهانخانی).

3- به دلایل مذکور ارزش نمونه سوالات آزمونهای گذشته در این درس دوچندان خواهد بود. آزمونهای تستی موجود از این درس از سال 90 تا کنون 7 نوبت آزمون می باشد و مثل همیشه گروه آموزشی گزینه ارشد پاسخنامه کامل آنها را تهیه کرده است و همانگونه که عرض شد ما با تسلط به هر دو رشته توانستیم پاسخنامه کامل آزمونها را تهیه کنیم و دانشجویان رشته بازرگانی با مطالعه این مجموعه، بی نیاز از مراجعه به منبع رشته اجرایی خواهند بود.

برای تهیه این پاسخنامه های منحصر به فرد با شماره های طلایی گزینه ارشد تماس بگیرید:

2070138  0912

2070138  0902

2070138  0939
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

توصیه های شب امتحانی - مدیریت تکنولوژی و نوآوری

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:یکشنبه 1394/03/31-08:04

توصیه های شب امتحانی ما در مورد درس مدیریت تکنولوژی و نوآوری (رشته اجرایی) به شرح زیر است:

1- این درس بر خلاف ظاهر نسبتاً حجیم آن،‌ هلوترین درس تاریخ معاصر ایران است و حتی با یک روز مطالعه می توان از آن نمره قبولی گرفت (البته با کمک نمونه سوالات گذشته). اما حیف است که دانشجو در این درس به نمره قبولی بسنده کند. چون درسی است که نمره عالی آن، معدل دانشجو را بالا خواهد برد و تأثیر منفی سایر نمرات پایین را جبران خواهد کرد. لذا این درس را برای نمره بالای 18 بخوانید و نه برای نمره قبولی.

2- مطالب داخل کادر کتاب منبع 60 الی 70 درصد سوالات را پوشش می دهد اما همانطور که عرض کردم نباید به این اکتفا کرد.

3- مجموعه سوالات موجود از این درس از سال 90 تا کنون 11 نوبت آزمون تستی می باشد که پس از مطالب داخل کادر بهترین راه برای کسب نمره بالا می باشد. گروه آموزشی گزینه ارشد پاسخنامه کامل این 11 نوبت آزمون را تهیه کرده است.

4- چند نفر از دوستان سال 42 ما مطالب داخل کادر کتاب را جداگانه برای شب امتحان به صورت فایل تهیه کرده اند که در اختیار دانشجویان عزیز قرار می گیرد. برای موفقیت و سلامتی این دوستان یک صلوات هدیه فرمایید.

دانلود فایل مطالب داخل کتاب مدیریت تکنولوژی و نوآوری
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کلید آزمون حسابداری مدیریت اصلاح شد

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:شنبه 1394/03/30-17:32

به اطلاع دانشجویان عزیز می رسانم کلید آزمون حسابداری مدیریت (رشته اجرایی) در سامانه گلستان (همان زلفعلی معروف!!) به شرح زیر اصلاح شد:
سوال 12: حذف با تأثیر مثبت
سوال 13: حذف با تأثیر مثبت
دانشجویان عزیز مجدد پیگیر اصلاح سوال 14 این آزمون باشند.
ویرانه به سامان شد
تـــا بـــاد چنین بـــادا
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نمرات تشریحی مدیریت بازاریابی

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:شنبه 1394/03/30-14:25

دوستان ما اطلاع دادند نمره آزمون تشریحی درس مدیریت بازاریابی دانشجویان مرکز گرمسار (دکتر علی شاه حسینی) در سامانه گلستان ثبت شده است. لطفا دانشجویانی که در سایر مراکز امتحان داده اند وضعیت نمره خود را اعلام فرمایند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اشکالات آزمون تحلیل آماری (بازرگانی)

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:شنبه 1394/03/30-11:25

پیرو درخواستهای مکرر دانشجویات عزیز، همکلاسی محترم ما سرکار خانم فاطمه محمدی قبول زحمت فرمودند و اشکالات آزمون تحلیل آماری (رشته بازرگانی) را به شرح زیر مشخص کردند:

سوال 9: پاسخ صحیح در هیچ یک از گزینه ها موجود نیست F=2 (صفحه 46 کتاب منیع).
سوال 13: گزینه (الف) صحیح است.
سوال 16:  قسمت ضمیمه (0.025,9,11)F اعلام شده که باید به این صورت نوشته میشده (F(0.05,9,11
سوال 19: ؟؟؟
سوال 20:
پاسخ صحیح در هیچ یک از گزینه ها موجود نیست  Y=0.9+2.15X  (صفحه 128 کتاب منبع).داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تبریک فرا رسیدن ماه رمضان

تاریخ:چهارشنبه 1394/03/27-16:21با سلام خدمت همه دوستان عزیز
امیدواریم که ایام امتحانات رو به خوبی پشت سر گذاشته باشید. فرا رسیدن ایام مبارک ماه رمضان رو خدمت شما عزیزان تبریک عرض می کنیم، و ملتمس دعای خیر تک تک شما ، در لحظات عرفانی سحر و افطار هستیم.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیگیری اشکالات آزمونهای خرداد ماه

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:چهارشنبه 1394/03/27-16:10

به استحضار دانشجویان عزیز مخصوصاً دانشجویانی که شدیداً  منتظر اصلاح کلید آزمونها هستند می رسانم برای اصلاح کلید آزمونها حتماً سه مرحله زیر را انجام دهند:
1- اعلام اشکال در سامانه گلستان
2- ارسال فکس به مرکز آزمون (یک نامه حاوی مشخصات کامل دانشجو و آزمون و اشکالات مربوطه به آقای باقرپسندی مسئول بانک سوال)
3- پیگیری تلفنی از مسئولین مرکز آزمون جهت اصلاح کلید آزمون مورد نظر

تجربه ترمها و سنوات گذشته از سال 42 تاکنون نشان داد که پیگیری تلفنی دانشجویان در به نتیجه رسیدن موضوع بسیار مهم است. حتی در مواردی پیگیری اشکالات بیش از یکماه بطول انجامیده است.
دانشجویان عزیز لطفاً شماره های تماس همراه با اسامی مسئولین محترم را در نظرات این پست مرقوم فرمایند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

توصیه های مهم شب امتحانی دقیقه 90

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:دوشنبه 1394/03/25-09:46

دانشجویان عزیز توصیه های مهم شب امتحانی دقیقه 90 را از ما بپذیرید:
1- در آزمون تستی: پس از پاسخ دادن به سوالات، در دقایق پایانی جلسه آزمون، همه پاسخهای خالی را شانسی پرکنید چون آزمونهای پیام نور نمره منفی ندارد و ترجیحاً پاسخهای خالی را همنام با پاسخ سوال قبل پر کنید (این یک تجربه شهودی است!!).
2- در آزمون تشریحی: برای همه سوالات هر آنچه که می توانید بنویسید (نه اینکه هر آنچه می دانید بنویسید!) حتی برای سوالاتی که اصلاً بلد نیستید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اندر حکایت آبادی سامانه گلستان

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:دوشنبه 1394/03/25-07:31

آورده اند که در روزگاران قدیم مردی بود که او را در سَر ، موی هیچ نبود (یعنی کچل همی بود و به قول جوانان امروز آنگونه که مورچه روی سَر، سُر همی خورد) و از اینروی، او را زلفعلی همی نامیدند!!
اما در روزگار ما دانشگاه پیام نور را درگـاهی همی باشد که آن را سامانه گلستان همی نامند و در نابسامانی و ویرانی، آن را رقیب همی نباشد و گویا نسخه معاصر آن زلفعلی همی باشد و چه نام برازنده ای بر این سامانه همی باشد!! همه سراسر سامان و گلستان!!
از اشتباهات آزمونها و کلیدها و شهریه ها و غیره بسیار سخن همی گفته ایم و شنیده ایم. همه جا نابسامانی و ویرانی خواهی همی دید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آزمونهای تشریحی پیام نور

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:یکشنبه 1394/03/24-07:57

نظر به سوالات زیاد دانشجویان پیرامون آزمونهای تشریحی پیام نور موارد زیر به استحضار می رسد:
1- آزمون تستی فقط دو ضلع دارد: دانشجو و سوال. و لذا راه موفقیت دانشجو مشخص است و ما در این وبلاگ مطالب زیادی در مورد روش موفقیت در آزمونهای تستی پیام نور نوشته ایم.
2- آزمون تشریحی سه ضلع دارد: دانشجو ، سوال و استاد. که اتفاقاً ضلع سوم آن مهمتر است.
در مورد نحوه تصحیح و نمره دادن اساتید واقعیتهای تلخی وجود دارد که نمی توان در وبلاگ نوشت (چون قلم از نوشتن آن عاجز است!!!) لذا دانشجویان عزیز سلیقه اساتید مختلف را در مورد تصحیح برگه های تشریحی از دانشجویان قدیمی سوال فرمایند.
فقط تنها نکته ای که میتوان به صورت کلی گفت آن است که در برگه تشریحی هرآنچه میتوانید بنویسید (دقت فرمایید: این قضیه فرق دارد با آنکه هرآنچه می دانید بنویسید!! )
به طور کلی در آزمون تشریحی پیام نور سلایق استاد در نمره دادن برگه بسیار تأثیرگذار است و میزان نمره دانشجو رابطه مستقیم و معنا داری با نحوه تصحیح کردن برگه دارد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اشکالات آزمون اقتصاد مدیریت

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:شنبه 1394/03/23-06:35

پیرو درخواستهای مکرر دانشجویان عزیز، به استحضار می رسانم اشکالات  آزمون اقتصاد مدیریت (رشته اجرایی، بازرگانی، حسابداری) پس از بررسی به شرح زیر مشخص شد:
1-  سول 24: هر دو گزینه (الف) و (ج) صحیح است (صفحه 216 و 217 کتاب منبع).
2- سول 4: سوال خارج از منبع می باشد. هرچند بحث کلی در کتاب موجود است اما هیچ مثال حل شده ای از این نوع مسائل در کتاب منبع موجود نیست (یعنی تولید با سه نهاده).
3- سول 19: سوال خارج از منبع می باشد. هرچند بحث کلی در صفحه 155 کتاب موجود است اما نکته سوال در کتاب منبع نیامده است و در صفحه 185 کتاب اقتصاد خرد دکتر جمشید پژویان آمده است.
4-
سول 6: جواب صحیح  کشش قیمتی 4+ می باشد نـه 4-

با تشکر از سرکار خانم رادفر (از خطه خورشید، خراسان) که در اشکال یابی این آزمون مساعدت نمودند. لطفاً دانشجویان عزیز دیدگاه خود را نسبت به اشکالات فوق یا سایر اشکالات احتمالی این آزمون در نظرات این پست مرقوم فرمایند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اندر حکایت کمک استاد در جلسه امتحان

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:پنجشنبه 1394/03/21-09:21

یکی از بزرگان اهل خرد حکایت همی کرد از دوران جوانی و دانشگاه که روزی یاد همی دارم در جلسه آزمونی بودیم بسی سخت و بغرنج و سوالات بغایت دشوار. در میانه جلسه، استاد از بهر پاسخ به سوالات دانشجویان همی آمد. استاد را گفتم: ای  استاد عزیز کمکی کن این دانشجو را، که بیچاره ام از بهر این امتحان.
استاد دست در جیب فرو همی برد و سکه ای پانصد تومانی روی برگه ام همی نهاد از بهر کمک!!!


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نمونه سوالات آزمونهای گذشته - تذکـر

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:دوشنبه 1394/03/18-09:08

دانشجویان عزیز برای استفاده از نمونه سوالات ترمهای گذشته، توجه داشته باشند که برخی منابع درسی همچون سازمان های پیچیده دیدگاه استراتژیک (مدیریت استراتژیک پیشرفته)، زبان تخصصی، برنامه ریزی استراتژیک، روش تحقیق جبرانی و روش تحقیق پیشرفته و ...  در چند سال اخیر تغییر کرده و لذا آزمونهای مربوط به سالهای قبل آنها اصلاً قابل استفاده نیست.

لذا برخی انتشاراتی ها و کتابفروشی های یا وبسایتهای مختلف اینترنتی بدون اطلاع از این قضیه، نمونه سوالات زیادی را به دانشجویان می دهند که کاملا بلااستفاده می باشد. برای اطلاع از آخرین آزمونهای موجود از هر منبع درسی به وبسایت موسسه گزینه ارشد مراجعه فرمایید.

www.GozineArshad.ir
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اشکالات آزمون حقوق بازرگانی بین الملل

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:دوشنبه 1394/03/18-07:52

همکلاسی محترم ما سرکار خانم نصیرپور از پیام نور مرکز عسلویه اشکالات آزمون حقوق بازرگانی بین الملل (رشته بازرگانی گرایش بین الملل) را به شرح زیر برای ما ایمیل کرده اند که از لطف ایشان سپاسگزاریم:
سوال 8: گزینه صحیح وجود ندارد  (صفحه 78 کتاب منیع)
لطفاً دانشجویان عزیز دیدگاه خود را نسبت به اشکالات فوق یا سایر اشکالات احتمالی این آزمون در نظرات این پست مرقوم فرمایند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

توصیه های شب امتحانی - دروس مختلف

نویسنده :علی سعیدی راد
تاریخ:یکشنبه 1394/03/17-07:09

دانشجویان عزیز استحضار دارند که در ترمهای قبل پستهای مفصلی با عنوان توصیه های شب امتحانی برای دروس مختلف رشته های مدیریت (اجرایی، بازرگانی، دولتی و MBA) نوشتیم که در آرشیو وبلاگ قبلی موجود است.
لذا به همه دانشجویان عزیز قدیم و جدید توصیه می کنیم این پستها را از آرشیو خرداد ماه 93 وبلاگ قدیم مطالعه فرمایند (چون این مطالب تکراری مجدد در این وبلاگ نوشته نخواهد شد).داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  


Admin Logo
themebox Logo